seotribal.pl

seotribal.pl

marketing internetowy a tradycyjny

marketing internetowy a tradycyjny Aby lekcji ciężar Dyrekcji Szkolnictwa Wyższego, rząd państwa ustalono trzy dyrekcje regionalne w Bhubaneswar, Berhampur i Sambalpur. Dyrektorzy regionalnych dyrekcji te zostały nabyte z podobnych uprawnień dyrektora Szkolnictwa Wyższego. Obecnie dostęp do edukacji jakościowej zmniejsza w Orissa. Powodem jest brak budżetu, słabe rządy i upadek infrastruktury fizycznej, brak nauczycieli i ich niskie zarobki, nieaktualnych planów nauczania, ubóstwo i niedożywienie i brak rodziców i udziału społeczeństwa.mieszkania na sprzedaż Lublin

Przeszkód, aby osiągnąć cel

Fundusze stały się główną przeszkodą dla każdego programu rozwojowego w Orissa. W niektórych przypadkach jest to nadwyżka, a rząd nie może korzystać z funduszu w wymaganym terminie. Z drugiej strony, to niedobór. Na każdym kroku i na każdym etapie, będziemy rozszerzać naszą rękę przed rządem centralnym, instytucji finansowych dla funduszy. W jaki sposób edukacja utrzymać wykształcenie bok? Rząd nie ma pieniędzy dla szkoły podstawowej. Dobrze, że deficyt fiskalny jest z pewnością problem, ale to nie może być usprawiedliwione w czasie spowolnienia gospodarczego, jeżeli jest ona wykorzystywana do otwierając drogę do rozwiniętego narodu. Rząd Orissa pełni popiera podejście do upowszechnienia edukacji podstawowej i programu „Sarva Shiksha Abhiyan” powinny mieć najwyższy priorytet. Ale kiedy jesteśmy w kierunku sukcesu programu, nie mamy fundusz, aby zapewnić materiały do ??nauki dla studentów. Dzięki pomocy ze strony rządu centralnego, rząd Orissa został dostarczanie materiałów badawczych rocznie. Na stanie jak Orissa, rząd potrzebuje 3,5 Crores książki dla studentów aż do VII klasy.

Ogólnie rzecz biorąc, rząd został usankcjonowany osiem crores rocznie. W bieżącym roku budżetowym, tylko cztery crores usankcjonował, natomiast około 30 crores wymagane do drukowania materiałów do nauki.

– autor artykułu