seotribal.pl

seotribal.pl

marketing internetowy szkolenie

marketing internetowy szkolenie

Google AdWords – Ile należy poświęcić

Google AdWords to narzędzie, pay-per-click marketing, który pozwala na szczególnie ukierunkowanych szerokie rynki, a także bardzo konkretne rynki niszowe natychmiast. Piękno PPC marketing jest to, że płaci się tylko wtedy, gdy ktoś kliknie na reklamy. Ale nasuwa się pytanie; ile należy wydać na marketing PPC?http://magnes-neodymowy.pl/wszystko-o-squash-magnesie-neodymowym-i-sprzetu-wykorzystywanego-do-grajac-squasha/

Przy ustalaniu stawki dla każdego słowa kluczowego w kampanii, w zależności od słów kluczowych, można płacić tylko $ 0,05, czy można płacić $ 40+ za kliknięcie! 40 $ za kliknięcie może się wydawać dużo pieniędzy, ale umieścić go w prawdziwego scenariusza życia: Jesteś sprzedaży produktu na $ 2000 z marżą zysku $ 1,000. Jeśli trwa to tylko 10 kliknięć, aby uzyskać sprzedaży ($ 400); patrzysz na $ 600 zysku na sprzedaży ($ 1000 – $ 400).

Więc tak naprawdę sprowadza się do tego, jak wiele można wydać i jeszcze zarobić?

Na przykład, powiedzmy, że masz sklep internetowy z elektroniką, a marże nie większej niż 40 $. Jednak, jak wiele jest wart każdego klienta do ciebie przez całe życie? Szanse są bardzo nikłe, że klient kupi od ciebie tylko raz. Jeśli rynek do swoich dotychczasowych klientów prawidłowo powinieneś być w stanie uzyskać garść sprzedaży od każdego klienta rocznie.

marketing internetowy szkolenie

Tak więc 40 $ Maksymalny zysk na sprzedaży teraz wygląda bardziej jak $ 80 roku, za powiedzmy 5 lat? Więc jeden klient na jego / jej życia jest wart $ 400 Zysk (średnio $ 40 Zysk na sprzedaży, średnio 2 sprzedaży rocznie ($ 80), średnio 5 lat = $ 400).

Teraz wystarczy inżynierii wstecznej marketingu. Średnio można dokonać $ 400 zysku na klienta w ciągu swojego życia. Więc, ile kliknięć jest potrzebne, aby dokonać sprzedaży / konwersji?

Jeśli współczynnik konwersji wynosi 10%, że trzeba tylko 10 kliknięć, aby dokonać sprzedaży. Potencjalnie może być licytujesz $ 10 za kliknięcie (100 dolarów za sprzedaż) i nadal zarabiać $ 300 zysku w całym okresie klienta.

Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak to zrobić? Daję kompletny podręcznik do Google AdWords i jak można zarabiać pieniądze w Internecie.

Pobierz go za darmo tutaj: Przewodnik AdWords

– autor artykułu