seotribal.pl

seotribal.pl

jak reklamowac bloga

jak reklamowac bloga

Wielu studentów użyć 90 godzin kredytowych uzyskanych na poziomie stopnia jednostki stowarzyszonej i wprowadź absolwent szkolenia wewnątrz doktora medycyny weterynaryjnej programów studiów. Dzisiejsze konkurencyjnej dziedzinie naciska więcej studentów do ukończenia licencjata studia. Szkolenie, które odpowiednio przygotowuje uczniów do szkoły absolwent obejmują programy w biologii, nauki o zwierzętach i chemii. Większość szkół studentów z programu pre-weterynaryjnej studiów, który przygotowuje je zrozumieć zaawansowane koncepcje pokryte wewnątrz DVM (lekarz weterynarii) programów. Tematy zajęć w chemii organicznej i genetyka są pokryte w większości programów. Możliwości kariery dostępne dla uczniów z tych typów stopni obejmują:

rasa Analyst

Animal Care Specialist

Doktor programów weterynaria stopnia trwają około czterech lat i przygotować uczniów do zajmowania się wszystkimi dziedzinami klinicznych opieki nad zwierzętami. Problemy zdrowotne i przepisywania kurs lub leczenie są mocno badane. Studenci uczą się w leczeniu zwierząt cierpiących na infekcje, choroby i bóle. kursy kliniczne nauczenie ustawić złamania, leczenia ran i wykonać operację. Zoological medycyny, zdrowia publicznego, żywienie zwierząt, epidemiologia i zachowania zwierząt są wszystkie tematy oczywiście, że pomoc w kształceniu studentów. Aby oficjalnie stać weterynarz studenci są zobowiązani do uzyskania uzyskaniu pozwolenia. North American Veterinary licencjonowania egzaminu jest wielokrotnego wyboru egzamin 360, który trwa osiem godzin. Wszystkie obszary kształcenia są objęte gwarancją. Dalsza edukacja obejmuje udział w seminariach na bieżąco na temat najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie.

Rozpocząć przygotowania do kariery w medycynie weterynaryjnej, wybierając akredytowanego licencjackich studiów do zrealizowania.Studenci, którzy ukończyli dowolny poziom stopni może wejść dziedzinie weterynarii jako profesjonalistów. Instytucje takie jak akredytacji Rady o przeprowadzenie niezależnych kolegiów i szkół (http://www.acics.org/~~HEAD=pobj) są dopuszczone do pełnego akredytowanych programów, które oferują najlepszą jakość szkoleń edukacyjnych dla studentów.

OŚWIADCZENIE: Powyżej jest to ogólny zarys i może lub nie może przedstawiać precyzyjnych metod, kursów i / lub skupia związane któregokolwiek konkretnej szkoły (s), które mogą lub nie mogą być reklamowane w PETAP.org.

Copyright 2010 – Wszelkie prawa zastrzeżone przez PETAP.org.

Renata McGee jest pisarzem dla pracowników PETAP.org. Zlokalizuj uczelni weterynaryjnych i kolegiach, jak również online uczelni weterynaryjnych i college w PETAP.org, swoich partnerów w edukacji i programach pomocy czesnego.

– autor artykułu